Blue Arc | İstanbul İnteraktif Medya Ajans | 3D Animasyon Stüdyosu
© 2008-2009 Blue Arc

BLUE ARC | İSTANBUL WEB TASARIM | ÖZEL 3D FLASH WEB SİTE TASARIMI | İNTERAKTİF 3D WEB PROJELERİ | 3D ANİMASYON ve MODELLEME | WEB OYUN YAPIMI | INTERNET HİZMETLERİ | MULTIMEDIA

WEB TASARIM / WEB DESIGN ( Web 3.0 / Dinamik Yönetimler / CMS / WEB 3D GERÇEK ZAMANLI RENDER MOTORU | OYUN YAPIMI

İstanbul en iyi web ajansı olarak, en iyi web tasarım hizmetlerini, en iyi web tasarım çözümlerini siz müşterilerimize sunmaktayız. Tasarım stüdyolarımızdan biri olan Blue Arc Web Ajansı en iyi web tasarım, en iyi web servislerini sizler için yapmaktadır. 3D web siteler, 3 boyutlu web tasarımları, zengin grafik web yüzleri, 3D animasyon web siteleri ile herzaman en iyi tasarımı siz müşterilerime sunmuşuzdur. 3D animasyon teknikleri ile farklı web siteleri oluşturup, son teknolojik web sitelerini yapmaktayız.

web tasarımı iletişim, web developer iletişim, tasarımcı şirketler, tasarım firmaları, dizayn firmaları, istanbul tasarım firması, istanbul web firması, istanbul web şrketi, istanbul bilişim şirketi

En doğru ve en dürüst web tasarım hizmetini veren bluearc studyoları, diğer bluearc stüdyoları ile entegre çalışıp en zengin web sitelerini yapmaktadır. Kullandığımız en yeni web teknolojileri ve web tasarım teknikleri herzaman çarpıcı ve farklı web siteleri oluşturmamıza olanak vermiştir. 2D / 3D animasyon destekli grafik eklentiler herzaman zengin özgün web siteleri yapmakta araçlarımızdan olmuştur. Web sitesi yaptırmak isteyen firmaların tercihinin blue arc olması, yaptığımız işlerin kalitesi, sağlamlığı, güvenirliği, özgünlüğü ve çarpıcı olmalarının dışında, bizlerin haftanın 7 günü web sitelerine teknik destek vermemiz ve herzaman müşterilerimizin birer yan departmanı gibi çalışmamız. Web ve internet danışmanlığımız ile de herzaman siz müşterilerimizin internetteki markaları için yeni pazar ve stratejileri geliştirip, yeni web internet teknik ve uygulamaları ile markanıza değer katmışızdır. İnternet sitenizin kolaylıkla arama motorlarında üst seviyelerde çıkması için size özel optimizasyon modülleri geliştirmekteyiz.

istanbul web sitesi kurma, istanbul web ajansı, istanbul web sitesi açma, istanbul web tasarım, web sayfası, istanbul web hizmetleri, web hizmetleri, en iyi web hizmetleri, en iyi web servisleri, en güzel web tasarım, 3d web, 3 boyutlu web tasarım, flash site, flash tasarım, flash site, web 2.0, web 3.0, web 4.0, web 5.0. seo teknikleri, web sitesi optimizasyonu, internet sitesi, istanbul internet site tasarımı, web şirketi, istanbul web şirketi, en iyi ve en etkili web tasarım, izmir web tasarım hizmetleri, izmi web tasarım, ankara web tasarım, antalya web tasarım, bodrum web tasarımhtml web site tasarımı, flash web site tasarımı, web firması, web sitesi firmaları, otel web sitesi, otel web site tasarımı. restorant web site tasarımı.

Firmalara özel web tasarım hizmetlerini en son teknolojileri kullanarak sunmaktayız. Özel tasarımlarımız, 3d / 3 boyut animasyonlarımız ile web sitenizin görselliğini en üst düzeye çıkararıp, etkili ve çarpıcı siteler ile sizleri internette tanıtıyoruz. İstanbul, İzmir ve Londra ofislerimiz ve tasarım sütüdyolarımız ile hem yurt içi ve yurt dışı hizmet vermekteyiz. İstanbul Blue Arc tasarım sütüdyomuz İstanbul web tasarım hizmetlerinde en iyi ve en etkili çalışmaları yaparak, istanbul firmalarının internetteki konumlarını güçlendirip kendilerini en iyi şekilde tanıtmalarını sağlamaktadır. Blue Arc, benzersiz seçkin çalışmaları ile istanbul reklam tasarım sektöründe herzaman en doğru ve en etkili çözümleri müşterilerine getirmiş, kendileri ve markaları için internet üzerinde savaşmıştır. Blue Arc müşterilerinin marka değelerini arttırmış ve pazar paylarının genişleşmesini sağlamıştır. Blue Arc, müşterilerine yönelik özel pazarlama stratejileri geliştirerek onları istenen sonucun ötesine taşır. En iyi web tasarım, en iyi 3d animasyon (3 boyutlu animasyon) ve en iyi grafik tasarım lar ile herzaman başta İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara olmak üzere tüm illerimizde en iyi hizmeti vermekteyiz.

Blue Arc olarak, bilgimiz, birikimimiz ve tecrübemizle web tasarım ve 2D / 3D animasyon taleplerinize yaratıcı ve son teknoloji çözümlerle cevap vermekteyiz. Sunduğumuz ileri düzey reklam tasarım hizmetleri sizleri, rakiplerinizi her zaman bir adım ötesinde tutucaktır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde düşük maliyetlere yüksek kalitede işleri kısa zaman içerisinde elde etmekteyiz. Web tasarım şirketleri arasında farklı ve benzersiz çizgisi ile Blue Arc herzaman kendini göstermiş, ayrıcalığını ve farkını belli etmiştir. Başlıca önem verdiğimiz kriterler; çarpıcı, dinamik, güncellenebilir, olay kullanım, yüksek görsellik, kullanışlı arabirim, elastik yapı, güçlü altyapı, güvenlik, güvenilir veri transveri ve benzersiz tasarım. Yurt dışı projelerimizi yöneten Londra ofisimiz herzaman İstanbul ve İzmir ofislerine bağlı olarak çalışmaktadır. Ve gerektiğinde şubelerimiz birbirlerinine üretim kanadında destek vermektedir. Firmanızın tanıtım ve görsel show'u yanı sıra, ürünlerinizin de tanımları için özel çalışmalar yapmaktayız. 3D, 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımlarımız ile, ürünlerinizi, bire bir gerçekçi görünümlerde web siteniz üzerinde 3 boyutlu olarak tanıtırız. 3D animasyon teknikleri ile ürünlerinizi haraketlendirip ilgi çekici ve tanıtıcı bir şekilde müşterilerinize sunarız. web sitesi oyun yapımında ve advergame uygulamalarında çok iyi olan Blue Arc eski ingiltere tabanlı oyun firmalarına gerek grafik gerek yazılım alanlarından destek vermiştir. Yayılmakta olan internet reklamcılığı ve internet pazarına, sizleri en iyi şekilde hazırlayan Blue Arc tasarım ve yazılım ekibi aynı zamanda web strateji uzmanları ile de pazarlamada sizlerin yön göstericisi olucaktır.

İstanbul tasarım stüdyomuz, izmir tasarım stüdyomuz, londra tasarım stüdyomuz ve ukrayma arge ofisimiz ile dünyanın her bir ülkesinine hizmet vermekteyiz.

WEB SİTESİ VE WEB TASARIMI NASIL OLMALI?


1.Web Tasarımı firmanın kurumsal kimliği ile uyumlu olmalı.

2.Web Tasarımı hızlı olmalı.

3.Web Tasarımı özgün olmalı.

4.Web Tasarımı etkileşimli olmalı.

5.Web Tasarımı ilgi çekebilecek ve amacınıza
hizmet edebilecek bir yapıda olmalı.

6.Web Tasarımı bilgi vermeli.

7.Web Tasarımı iletişim kurmalı.

8.Web Tasarımı güncel olmalı.

- Web Alan Adı(domain) ve Web Site Barındırma(hosting) hizmetleri

- Web Alan adınızın tescili, Web Alan adınızın transferi, Web Sitenizin yönetim ve Web Alan adınızın takibini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

-  Sizin için en ideal Web Sistemi barındırma (hosting) planını çıkarıp gereksiz masraflardan kurtarıyor ve teknik detaylar hakkında bilgilendiriyoruz.

- Web Sistemlerinizi Arama Motorlarına Kayıt ve/veya Optimizasyon

- Uluslararası çapta popüler arama motorlarına web sitelerinizin kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve takibini yapıyoruz.

- Mevcut Web sitelerinizi arama motorlarında daha iyi indekslenmesini sağlıyor, gerekliyse sitenizi optimize ediyoruz.

- Web domain, Web dersleri, asp, php, html, java, flash, photoshop, download, Web tasarım & Hosting , Ses sistemleri.

Web Tasarımda Tasarımsal Nedenler

- Web Tasarım Derslerimiz

- Web Tasarım dan ziyade niçin web sitesine ihtiyaç duyuyorsunuz

- Web Tasarım da kullanmak istediğiniz yönetim tarzı nasıl olmalı

- Web Tasarım nasıl olmalı

Blue Arc Stüdyoları servis ve hizmetleri:

* Web tasarım * Grafik Tasarım * 3D Mimari Görselleştirme * Mimari Tasarımlar

* 3D Endüstriel tasarım * 3D Animasyon * Tanıtım Filmleri * Reklam Filmleri

* Multimedia Projeleri * Advergame * Web Oyun Yapımı * Özel efektler

* 3D Modelleme ve Render * Yazılım Geliştirme * Post Prodüksiyon

* 3D Oyun Yapımı * Interactive Reklamcılık * E-ticaret

* 3D Karakter ve Maskot tasarım

Bizler Blue Arc ailesi olarak, yaratıcı tasarımcılarımız, yazılım uzmanlarımız ve mühendislerimiz ile hedef kitleye hitap edecek reklam ve bilisim projeleri hazırlar ve bunları isletmelerin ihtiyacları dogrultusunda ve çizgisinde uygularız. Teknik destek ve danısmanlık hizmetlerimiz ile herzaman müsterilerimizin yanında olup kendilerinin bir yan departmanı gibi calısıp, en iyi hizmeti veririz.

Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun platformlar sunmaktayız. Reklam konusunda firmalara her alanda en iyi ve en dogru çözümleri sunup, kendilerini ve ürünlerini en etkin sekilde tanıtmalarını saglamaktayız.

Mizyonumuz, reklam sektöründe etkin çözümler üreten, müşterilerinin internetten beklentilerini karsılayan, güvenilir ve saygın bir hizmet sunma konusunda herzaman aranan lider kurum olmak. Müşterilerimizi bilinçlendirmek ve hizmetlerimiz ile şirket yapılarına katkıda bulunmak.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player