Blue Arc | Prodüksiyon / Post-Production
© 2008-2009 Blue Arc

 

Prodüksiyon Hizmetleri, Prodüksiyon Stüdyosu, İstanbul Prodüksiyon Firması, İSTANBUL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ - PRODÜKSİYON FİRMASI - REKLAM PRODÜKSİYON STÜDYOSU - PRODÜKSİYON - SESLENDİRME - REKLAM YAPIM - PRODÜKSİYON REKLAM AJANSI

Blue Arc prodüksiyon hizmetlerinde, kaliteli ve özgün reklam anlayışı ile, sizlere farklı ve çarpıcı reklamlar hazırlayarak ve bunları en uygun maliyetlerde sizlere sunarak, sizlerin en iyi şekilde tanıtılmanızı sağlarız. Ürün tanıtım ları, İzmir ve İstanbul prodüksiyon stüdyomuzda, hertürlü prodüksiyon hizmet ve servisini vermekteyiz. Reklam çekimleri, Diziler, Film ve Reklamlar için özel efekt yapımı, 3D Animasyon, modelleme ve gerçekçi render lar. Greenbx ve Bluebox, Mavi Perde ve Yeşil Perde çekimler, Tanıtım film yapımı, reklam filmi çekimleri, belgesel çekimleri, müzik klip yapımı ve prodüksiyon, kurgulama ve montaj hizmet ve servislerini en başarılı şekilde yapan Blue Arc, prodüksiyon firması ve rejlam ajansı, başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya olmak üzere tüm illerimiz için reklam hizmeti vermektedir. Uzman kamereman ekibimiz, ışıkçılarımız, montaj ve kurgu ekibimiz, 3D animasyoncu ve grafik tasarımcılarımız ile herzaman en iyide olmayı hedeflemekteyiz. Farklı ve çarpıcı reklam bakışımız ile sizleri herzaman reklamlarımız ile üst seviyelere çıkarırız. Özel tasarımlar ve özel reklam projeleri ile, son teknoloji yazılım araç ve ekipmanlar ile en başarılı sonuçları herzaman elde etmişizdir.

Tanıtım CD hazırlanması, Tanıtım filmi yapımı ve reklam film çekimleri, sinema reklam film çekimi yapımı, montaj ve kurgulama. Özel görsel efekt yapımı, Reklam Ajansı Blue Arc, reklam tanıtım hizmetleri ve servisleri.

BLUE ARC - TANITIM FİLMİ YAPIMI - TANITIM CD YAPIMI - REKLAM TANITIM ÇEKİMİ - PRODÜKSİYON - REKLAM AJANSI - TANITIM FİLM ÇEKİMİ - KOMPOZİTLEME - MONTAJ - SESLENDİRME - İSATNBUL, İZMİR, ANKARA, ANTALYA, BURSA ÇEKİM EKİP ve STÜDYOLARI.

Blue Arc Tanıtım Film çekimlerinde, Tanıtım film yapımında sizler için en son teknojileri kullanarak, avrupa standartlarında, profesyonel video kamera çekimleri ile çarpıcı tanıtım filmleri yapmaktadır. Tanıtım CDleri, Tanıtım animasyonları, montaj, prodüksiyon hizmetleri. Reklam tanıtım Ajansı olarak da hizmet veren Blue Arc prodüksiyon ajansı, İstanbul, İzmir, Aankara, Bursa, Antalya başta olmak üzere montaj ve kamera çekimlerini titizlikle ve yüksek kalitelerde yaparak, tanıtım filmlerinizi, tanıtım CD lerinizi, reklam tanıtım ensturmanları ile birleştirerek en başarılı sonuçları sizler için elde eder. 3d animasyon, 3d modelleme, özel efektler, görsel efektler, renk düzeltmeleri, color correction, filtrelemeler ile en iyi sonucu eldeederiz. Green Box, Blue Box çekimler.

Hizmet vermekte olduğumuz sektörlerden başlıcaları:
İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Bodrum, Marmaris anlaşmalı çekim, montaj, prodüksiyon stüdyo larımızda.

* Otel tanıtım film çekimi ve tanıtım film yapımı, tanıtım CD. Tatil köyü tanıtım filmi yapımı, çekimi.

* TV jenerik, jeneric yapımı, Televizyon jenerik tanıtım yapımı, kurgulama. TV program jenerik tasarım yapımı, 3d animasyon.

* Fabrika tanıtım film çekimi ve tanıtım CDsi. Interactive CD.

* Restorant tanıtım CD yapımı, tanıtım filmi çekimi, barko vizyon tanıtım filmi, CD prodüksiyon, kamera çekimi.

* Fabrika üretim kamera çekimi, tanıtım animasyon video yapımı, üretim aşamaları tanıtım ve gösterimi.

* Club, Disco tanıtım film çekimi, plazma plasma için tanıtım video yapımı, CD yapım, tanıtım film çekimi, gösterimi.

* Fuar için tanıtım CD yapımı, Fuar lara özel tanıtım film çekimleri, standt gösterimi, fuar stant için 3d animasyon ürün tanıtım video yapımı, kamera çekimi, 3D logo animasyon yapımı.

* Firma tanıtım film çekimi, tanıtım reklam CD yapımı, çekimi, prodüksiyon.

* Ürün tanıtım film yapımı, reklam tanıtım film çekimi yapımı

* Özel hastane film yapımı, tanıtım film çekimi, tanıtım CD, interactive CD yapımı. CD basımı ve çoğaltımı

* Belediye tanıtım film çekimi, yapımı, kamera çekimleri, tanıtım CD yapımı, basımı, kartonet tasarım ve basımı, video kurgu, montaj.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player