Blue Arc | İstanbul KArtvizit CD Tasarımı / Reklam Tanıtım
© 2008-2009 Blue Arc

MÜZİK KLİP ÇEKİMİ - MÜZİK KLİP YAPIMI - 3D ANİMASYON MÜZİK VİDEO KLİP, POST PRODÜKSİYON, GÖRSEL EFEKT YAPIMI, MÜZİK KLİP

3D 3 boyutlu animasyon destekli MÜZİK KLİP ÇEKİM ve YAPIM ını en son teknolojikleri kullanarak tasarlar, özel efetler yardımı ile çarpıcı benzersiz müzik video klip çekimleri ve yapımı hizmeti vermekteyiz. 3D animasyon MÜZİK KLİP VİDEO çekim ve prodüksiyon hizmetimizde montaj, görsel efektler, 3D 3 Boyutlu modelleme, dinamik similasyolar kullanarak hayal gücümüzün sınırlarını zorlayarak müzisyenlere en uygun maliyette klip çekim ve yapım hizmetini vermekteyiz. Benzersiz çarpıcı görsellikte video çekim ve animasyonlar ile muhteşem görüntüler elde ederek, müziğinizi en iyi şekilde ve istediğiniz concept te kurgu lar ve yaparız. Müzik ve klip yapımının kusursuz bir şekilde birleşimi, BLUE BOX ve GREEN BOX teknikleri kullanarak, MO-CAP, MOTION CAPTURE teknikleri ile sizleri ve müzik klip, müzik videolarını istediğiniz gibi şekillendiririz. 3 boyutlu animasyon ve özel efekt ler ile her türlü görsel similasyonu müzik kliplerinize uygular ve entegre ederiz. Gerekli matte paint çalışmaları yaparak, sizleri müzik ve ortamları müzik video klip lerinize montajlarız. Müzik klip / Müzik Video Klip yapımında en çarpıcı müzik projelerini tüm müzisyenle için yapmaktayız.

İstanbul daki özel efekt - montaj çekim stüdyomuz ile sizlere hertürlü müzik video klip çekimlerini yapmaktayız. Seneryo larınızı hazırlar ve bunları müzik video nuzda hayata geçiririz.

Müzik Video Klip Çekim Servis lerimiz:

* Müzik Klip Çekimi

* 3D Animasyon ve Modelleme

* Görsel Efektler

* Montaj

* Kurgulama

* Green Box / Blue Box

* Stüdyo Çekimi

* Özel efektler

* Mo-cap / Motion Capture

* Özel Klip çekimi

İstanbul 3d tasarım firması / stüdyosu / yapım şirketi

İzmir 3d tasarım firması / stüdyosu / yapım şirketi

Bursa 3d tasarım firması / stüdyosu / yapım şirketi

Ankara 3d tasarım firması / stüdyosu / yapım şirketi

Ayrıca sizlere en iyi web tasarım çözümlerini de sunmaktayız. Müzisyen web site tasarım yapımları. Kişisel web tasarım yapımı.

Kişisek web web sayfası dizaynı yapımı. Albüm web tasarımları, Albüm web site tasarım ve dizaynı.

MÜZİK KLİP ÇEKİMİ - MÜZİK KLİP YAPIMI - 3D ANİMASYON MÜZİK VİDEO KLİP, POST PRODÜKSİYON, GÖRSEL EFEKT YAPIMI, MÜZİK KLİP

Film site yapımı, Film web site yapımı tasarım dizaynı. Sinema film web site tasarımı yapımı dizayn hizmet ve servisleri. Özel grafik tasarım görselleştirme. En iyi ve en uygun maliyette web tasarım ve 3d 3 boyutlu animasyon ve modelleme proje ve yapımı. İstanbul film sektörü için özel sinema filmi film web sayfa sı tasarımı yapımı dizaynı. Flash tasarımlar, flash web site tasarımı sinema film ve tanıtımları için. Flash animasyon ve 3D 3 boyutlu tasarımlar ile desteklenerek.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player