Blue Arc | 3D Animasyon Film Yapımı - Görsel Efekt Stüdyosu
© 2008-2009 Blue Arc

GÖRSEL REKLAM TANITIM HİZMETLERİ MİZDEN, Reklam Filmi Yapımı, Spot Reklam, TV Reklam Çekimleri, Prodüksiyon Kurgu ve Montaj, 3D Animasyon Reklam Yapımı, Reklam Tanıtım.

Blue Arc, üstün bilgisi ve üretim ekibi ile sizlerin her türülü reklam tanıtım, film yapım, tv spot reklam yapımlarını en son teknoloji ile yaparak reklamlarını uygun maliyetler de ve yüksek kalite standartlarında hazırlar. İstanbul, İzmir çekim stüdyolarımız daki çekimler ve tasarım efekt stüdyo muzda Özel / Görsel efektler ile reklamlarınızın görselliğini en üst seviyelere çıkararak, akıllarda kalıcı olmasını amaçlar. En iyi tv reklamlarını, en etkili görsel tasarım 3D / 3 boyutlu ürün animasyonları ve modelleme leri ile her türlü tanıtım ihtiyacınızı en başarılı şekilde karşılarız. Kurgulama, post prodüksyion, montaj hizmetlerimiz ile sizlere en etkili sonuçları vermekteyiz. 3D Animasyon reklam film yapımı / çekimi.

Kullandığımız yazılım ve araçların başlıcaları, 3D Max, 3DS 3D stüdyo max, Maya, After Effects, ZBrush, modo, lightwave, photoshop ( matte paint ve arayüz tasarımları ve texture ing)

Motion Builder ( Mocap ), Shake ( compositleme, rotoscope, matching) motion capture. Combustion, Flash ( 2D vektörel animasyon destekleri için ). Avid, Premier.

Green Box, Blue Box kullanımları ve çekimleri.

İSTANBUL Görüntü Temizleme ve Montaj Stüdyosu / Reklam FİLM ÇEKİMİ / TV SPOT REKLAM YAPIMI / TELEVİZYON REKLAM YAPIMI ÇEKİMLERİ.

Renk Yapım jenerasyon kaybına uğramış her tür formattaki video görüntülerini temizleme hizmeti vermektedir. Filmlerde oluşan noise, çizik ve benzeri jenarasyon kayıplarını profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz. Ülkemizde en çok Türk Filmlerinde ihtiyaç duyulan bu hizmet profesyonel yöntemlerle Renk Yapım tarafından verilmektedir.

Reklam filmi yapımı veya diğer ürün alanlarında üretici, satıcı, hizmet kuruluşu veya teslimatçı mısınız? O zaman bizimle iletişim kurunuz. Şirketinizin uluslararası ağımıza entegre olması için memnuniyetle size özel teklifte bulunuruz.

Ayrıca Renk Yapım uncompress olarak görüntü işleme ve profesyonel video kurgu imkanına sahiptir. Montaj stüdyomuz ulusal televizyonlarda yayınlanan programlar ve dizilerin yanı sıra Klip, Reklam ve Tanıtım Filmi gibi yapımları broadcast kalitede montajlama imkanına sahiptir. 3 Boyutlu Animasyon uygulamaları, film dublaj ve altyazı hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Ayrıca Dijital Betacam, Betacam, U-Matic dahil her türlü formattan yapımlarınız uncompress olarak bilgisayar ortamına veya kasete aktarılır. Bunun yanısıra CD-DVD mastering hizmeti verilmektedir.

Renk Yapım 9 yıldır medya planlama ve reklam yayın organizasyonu konusunda çalışmaktadır reklam yayın organizasyonu konusunda özellikle bölgesel ve yerel televizyonlar konusunda sektörün öncülerindendir. Amacımız ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip, bu ürünleri en ekonomik biçimde temin etmek ve sizleri hedeflerinize en doğru seçim ve en uygun maliyetle ulaştırmaktır.

Yurtdışından film, çizgi film, dizi film ve belgesel ithal ederek bu yapımları ulusal, bölgesel ve yerel televizyonlara pazarlamak. Satılan yapımları görmek için tıklayınız.

Renk Yapım yurtdışından ithal ettiği sinema filmi, dizi film, çizgi film ve belgeselleri ulusal, bölgesel ve yerel televizyonlara pazarlamaktadır. Lea Parker adlı 50 bölümlük polisiye dizi, 20 bölümlük Bonanza adlı Western dizisi, 26 bölümden oluşan Kratt Kardeşlerin en son yapımı “Be The Creature” adlı belgesel ve 78 bölümden oluşan "Ejderha" adlı Çizgi Film, 40 bölümden oluşan "Adibo" çizgi filmi ve 150 adet klasik sinema filmi Renk Yapım tarafında televizyon kanallarının beğenisine sunulmaktadır.

Yerel ve Bölgesel televizyonlar için hazırlanan özel paket için tıklayınız.

SENARYO ATÖLYESİ

Senaryo Atölyesinin amacı, Uzun metraj, kısa metraj, belgesel film, dizi film, klip, reklam filmi... senaryosunun nasıl ve ne şekilde yazıldığını göstermek ve katılımcılarla beraber senaryo yazım yöntem ve çalışmaları yapmaktır.

Atölye süresince, bir sinema veya dizi film senaryosu yazılmaktadır.

Televizyon Reklam Filmi Yapımı

FİLM YAPIM ve KAMERA  ATÖLYESİ

60 saat ders süren atölyede kameralar ve kamera kullanımı, Objektifler, Filtreler, Çekim, Uygulamalar, Işık, Ses, Video Art, Kurgu Yöntemleri, Film okumak, Film Seti  & Çekim Gezileri, Ve Film Çekimi gibi dersler işlenmekte ve uygulama çekimleri yapılmaktadır.

Amacımız size en iyi kurumsal çözümleri sunmak…
Tanıtım Filmi, Eğitim Filmi, Reklam Filmi, her türlü basın toplantısı ve sunumlarınızın görüntülenmesinde beraber çalışabiliriz.
Profesyonel çekimler ve profesyonel ekipmanla hazırlanmış bir tanıtım filmi ile yapılan sunumların da profesyonel olacağını düşünerek çıktığımız yolda, sizlerin hizmetlerini, ürünlerini, müşterilerini, referanslarını, personelinizdeki özeni, kalitelerinizi en iyi biçimde anlatmayı hedefliyoruz.

Blue Arc olarak, bilgimiz, birikimimiz ve tecrübemizle web tasarım ve 2D / 3D animasyon taleplerinize yaratıcı ve son teknoloji çözümlerle cevap vermekteyiz. Sunduğumuz ileri düzey reklam tasarım hizmetleri sizleri, rakiplerinizi her zaman bir adım ötesinde tutucaktır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde düşük maliyetlere yüksek kalitede işleri kısa zaman içerisinde elde etmekteyiz. Web tasarım şirketleri arasında farklı ve benzersiz çizgisi ile Blue Arc herzaman kendini göstermiş, ayrıcalığını ve farkını belli etmiştir. Başlıca önem verdiğimiz kriterler; çarpıcı, dinamik, güncellenebilir, olay kullanım, yüksek görsellik, kullanışlı arabirim, elastik yapı, güçlü altyapı, güvenlik, güvenilir veri transveri ve benzersiz tasarım. Yurt dışı projelerimizi yöneten Londra ofisimiz herzaman İstanbul ve İzmir ofislerine bağlı olarak çalışmaktadır. Ve gerektiğinde şubelerimiz birbirlerinine üretim kanadında destek vermektedir. Firmanızın tanıtım ve görsel show'u yanı sıra, ürünlerinizin de tanımları için özel çalışmalar yapmaktayız. 3D, 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımlarımız ile, ürünlerinizi, bire bir gerçekçi görünümlerde web siteniz üzerinde 3 boyutlu olarak tanıtırız. 3D animasyon teknikleri ile ürünlerinizi haraketlendirip ilgi çekici ve tanıtıcı bir şekilde müşterilerinize sunarız. Blue Arc ile herzaman rakiplerinizin önünde olun.

istanbul web tasarım

TV TELEVİZYON REKLAM FİLMİ YAPIMI ÇEKİMLERİ 3D PRODÜKSİYON

FİLM YAPIMI SİNEMA SPOT REKLAM ÇEKİMİ YAPIMI 3D ANİMASYON KURGU MONTAJ

3D / 3 Boyutlu Medikal İlaç Tıbbi tanıtım CD, DVD yapımı ve hizmetleri.

WEB TASARIM, GRAFİK TASARIM, 3D TASARIM, 3D MODELLEME, İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, ANTALYA, LONDON, 3D ANİMASYON, 3D MİMARİ, TASARIM, 3D STÜDYO

İstanbul web dizayn / web tasarım

İzmir web dizayn / web tasarım

web-tasarim-dizayn-grafik-3d-istanbul

3D Animasyon Müzik Klip Yapımı Çekimi Montaj

İSTANBUL WEB DİZAYN

İSTANBUL ÖZEL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Blue Arc Stüdyoları servis ve hizmetleri:

* Web tasarım

* 3D Animasyon

* 3D Modelleme ve Render

* 3D Endüstriel tasarım

* 3D Karakter ve Maskot tasarım

* Post Prodüksiyon

* Özel efektler

* Tanıtım Filmleri

* Reklam Filmleri

* Grafik Tasarım

* Mimari Tasarımlar

* 3D Mimari Görselleştirme

* Yazılım Geliştirme

* E-ticaret

* Multimedia Projeleri

* Interactive Reklamcılık

* Advergame

* Web Oyun Yapımı

* 3D Oyun Yapımı

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player