Blue Arc | 3D Animasyon Çizgi Film Yapımı - 3D Cartoon Animation Movies


© 2008-2009 Blue Arc

BLUE ARC | ÇİZGİ FİLM YAPIMI | 3D Animasyon Çizgi Film Yapımı | Çizgifilm karakter tasarımı / yapımı Cartoon Render RENDER | İSTANBUL Animasyon Stüdyosu BLUE ARC

Ödüllü ÇİZGİ FİLM Yapım firması / Ajansı Blue Arc ÇİZGİ FİLM stüdyoları, 3D / 3 boyutlu animasyon çizgi film yapımında ve çizgfilm projelerinde en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. İstanbul, İzmir ve Londra tasarım / 3D animasyon stüdyolarımızda, en son animasyon teknolojilerini kullanarak, çarpıcı çizgi filmler yapmaktayız. Çizgi film yapım / tasarım firması olarak da bilinen stüdyomuz, reklam cartoon anime çizgi filmler i, 3 boyutlu animasyon tanıtım çizgifilmler i, televizyona yönelik çizgi dizi yapımları, 3d animasyon çizgi film yapımında Türkiyenin lider fimasıdır. Animasyon Çizgifilm / Çizgi Film yapımı için kullandığımız en son 3D teknolojiler ile 3d sahne leri en iyi şekilde optimize ederek render sürelerini azaltabilmekteyiz. 3d çizgi film animasyon sahneleri için geliştirdiğimiz plugin ler ile, komplex parçacık sistemlerini kolaylıkla çizgi film animasyonu na bağlayabilmekteyiz. Animasyon Stüdyosu Blue Arc, Türkiye TV kanalları ve yurtdışı özel TV kanalları için proje bazlı animasyon çizgi film ler üretmektedir. Şuan TRT için üzerinde çalıştığımız 3d animasyon çizgi film projeleri için geliştirdiğimiz, karakter animasyon kemik sistemlerinin fizik ile entagrasyonu sağlanmış beta adı BFC_fx plug-in nini geliştirmekteyiz.

Kullandığımız sistemler ve donantım altyapıları ile, yüksek poligon modeller ile, rahatlıkla real-time çalışabilmekteyiz. Başlıca kullandığımız yazılımlar, XSI, MAYA ve 3DS MAX. Ek paketler olarak da REAL FLOW, Z BRUSH, BODY PAINT 3D, SHAKE ve AFTER EFFECTS kullanmaktayız. Karışık sahnelerdeki 3D karakter animasyonları için ise Motion Builder 'ı tercih etmekteyiz. 3D Karakter tasarımı ve 3D karakter modelleme lerinde genelde XSI MAYA ve Z BRUSH 'ı tercih etmekteyiz. Yüksek sayıdaki 3D toplu karakter animasyonları içinde Massive Prime gerzaman tercihimiz olmuştur.

İstekleriniz doğrultusunda çizgi film seneryosunu yazar ve bunu sizler ile paylaşırız. Sizlerin de yönlendirmeleri ile çizgifilm 'in seneryosunu tamamlar ve projeye başlarız. Öncelikle çizgi film karakter yapımını gerçekleştirir ve animasyon 3d çizgi film de kullanılacak mekan ve ortamları tasarlar & modelleriz. Geliştirmiş olduğumuz cartoon render sistemleri ile her tarz anime çizgi film render ını yakalayıp en iyi şekilde uygularız. Çizgi film yapım tasarım ve animasyon hizmetinde en gelişmiş teknolojilere sahip Blur Arc animasyon stüdyoları her türlü talebinizi kusursuz yerine getirerek istenilen çizgi film kalitesini oluşturmaktadır. Televizyon çizgi film dizi yapımında, ister kısa metrajlı ister uzun yada dizi olarak çizgi film projeleri geliştirmekte ve yapmaktadır. İstanbul animasyon çizgi film stüdyomuz ile tüm Türkiye genelinde firmalara ve televizyon kanallarına çizgi film üretip yapmaktayız. Çizgi film ve çocuk kanallarına yönelik özel çizgi filmler tasarlayıp bunları televizyon cocuk kanallarına sunmaktayız. 3 boyulu animasyon çizgi film yapımında lider firma olan Blue Arc herzaman en iyi hizmet ve servisleri siz müşterilerimize sunmaktadrı. Yüksek kalite deki render larımız ve profesyonel animasyonlarımız ile dünyaca ünlü Pixar animasyon firması tarafından bazı çalışmalarımız ödül almıştır. Kendi geliştirdiğimiz özel pluginler sayesinde, render zamanlarından kazanarak, bu kazanılan zamanı projelerin kalitesini artırmaya ayırmaktayız. Çok kaliteli çizgi filmler üreterek, bu 3d animasyon çizgi filmleri tüm dünyadaki televizyon kanallarına pazarlamaktayız. Çizgi filmlerimiz herzaman çocukların beğenerek izlediği çizgi diziler olmuştur. Çizgi film yapım firması ve Animasyon çizgi film yapım şirketi olan 3d animasyon stüdyosu Blue Arc herzaman sektöründe lider firma olmuştur. Blue Arc tasarım ve animasyon stüdyoları ile herzaman sizlere en hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player