Blue Arc | 3D Animasyon Stüdyosu
© 2008-2009 Blue Arc

BLUE ARC ANİMASYON STÜDYOSU, 3D ÜRÜN TANITIM ve 3D GÖRSELLEŞTİRME, REKLAM TANITIM , Animasyon stüdyosu | Blue Box / Green Box çekimler, Kuruglama ve Montaj, Sinema Reklam çekim ve yapımı, 3D sinema reklam yapım ve prodüksiyon. İSTANBUL ANİMASYON STÜDYOSU

Blue Arc, Animasyon Stüdyosu herzaman en etikili 3D reklam filmlerini yaparak, siz ve ürünlerinizin tanıtımlarını en çarpıcı biçimde yapmaktadır. İstanbul 3D animasyon stüdyosu Blue Arc, sizlere 3d modelleme ve 3d animasyon hizmet ve servislerini kusursuz tam zamanında ve çok uygun bütçelerde ve maliyetlerde hazırlamaktadır. Sinema reklam film yapımı ve çekimleri, spot reklam çekim ve yapımı gibi daha düşük bütçeli reklam için yüksek kalitede 3 boyutlu / 3 d animasyon reklam filmleri yapmaktayız. Animasyon stüdyomuz ile her türlü reklam ihtiyacınızı en uygun fiyatlarda ve bütçelerde fakat yüksek kalitede ve çarpıcı olarak hazırlarız. Uzman tasarım kadromuz, 3d artistlerimiz, uzman prodüksiyon ekibimiz ile herzaman size en iyi hizmeti veren Blue Arc, Animasyon Stüdyosu, başta İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Antalya olmak üzere, tüm illerimize animasyon hizmetini Animasyon stüdyolarımızdan vermekteyiz.

Animasyon Stüdyo muz ile beraber çalışan diğer ekibizde Blue Arc web tasarım stüdyosu ekibidir. Özel web tasarımlar, çarpıcı özel web dizayn ve güçlü altyapılı portal web siteleri yapımı. 3D destekli tasarımlar ile anime web site tasarımları, İstanbul Web tasarım hizmetinde en iyi olan ve en iyi İstanbul web tasarım firması olan Blue Arc web tasarım stüdyosu / web ajansı herzaman sizlerin bir yan departmanı gibi çalışıp sizlere en iyi sonuçları aldırıcak web siteleri tasarlamaktadır.

Sizler için tasarladığımız yüksek kalite standarlarında yapılan web siteleri sizleri en iyi ve en etkili şekilde müşterilerinize tanıtacaktır. İstanbul Animasyon stüdyosu Blue Arc ile herzaman beraber çalışan Blue Arc Web tasarım / dizayn stüdyosu, 2 farklı gücün birleşmesi ile tasarım sınırlarını zorlayan projeler ortaya çıkmaktadır. Animasyon stüdyosu olarak herzaman son teknoloji ve teknikler ile en etkili reklam ve animasyonları sizler için kısa zamanda, uygun bütçelerde ve kusursuz olarak yapmaktayız.

Animasyon stüdyomuz ile beraber çalışan diğer ekibizde Blue Arc web tasarım stüdyosu ekibidir. Özel web tasarımlar, çarpıcı özel web dizayn ve güçlü altyapılı portal web siteleri yapımı. 3D destekli tasarımlar ile anime web site tasarımları, İstanbul Web tasarım hizmetinde en iyi olan ve en iyi İstanbul web tasarım firması olan Blue Arc web tasarım stüdyosu / web ajansı herzaman sizlerin bir yan departmanı gibi çalışıp sizlere en iyi sonuçları aldırıcak web siteleri tasarlamaktadır.

Sizler için tasarladığımız yüksek kalite standarlarında yapılan web siteleri sizleri en iyi ve en etkili şekilde müşterilerinize tanıtacaktır. İstanbul Animasyon stüdyosu Blue Arc ile herzaman beraber çalışan Blue Arc Web tasarım Animasyon Stüdyosu ( dizayn stüdyosu ), 2 farklı gücün birleşmesi ile tasarım sınırlarını zorlayan projeler ortaya çıkmaktadır. Animasyon stüdyosu olarak herzaman son teknoloji ve teknikler ile en etkili reklam ve animasyonları sizler için kısa zamanda, uygun bütçelerde ve kusursuz olarak yapmaktayız.

Animasyon Stüdyomuzdaki reklam çekimlerini yüksek kalite standarlarında çekip, filtrelemeler ve color correction larını yaptıkyan sonra yayına veririz. istanbul reklam ajansı olarak, her konuda reklam tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aşağıda diger yaptıgımız reklam tanıtım işleri ve servislerini sıralarsak, bunlardan başlıcaları;

ANİMASYON REKLAM FİLM İ YAPIMI | ANİMASYON TV REKLAM ÇEKİMLERİ | ÜRÜN TANITIM REKLAM FİLM YAPIMI TASARIMI | 3D, 3 Boyutlu REKLAM | 3D ANIMASYON REKLAM - 3D ÜRÜN MODELLEME vE TANITIM FİLMLERİ - REKLAM TANITIM - ANIME REKLAM - POST PRODUCTION - KURGULAMA | MONTAJ - Animasyon Stüdyosu

3D MODELLEME | 3D ANİMASYON | 3D KARAKTER ANİMASYON | 3D MASKOT | GÖRSEL EFEKTLER | 3D TASARIM | 3D MİMARİ | 3 BOYUT TASARIM | 3D TANITIM

Blue Arc, 3d animasyon ekibimiz ile, web sitelerine, TV reklamlarına, Sinema sektörüne ve Mimari / İnşaat sektörlerine en etkili, en çarpıcı ve benzersiz 2D ve 3D animasyon çözümleri sunmaktayız. Kullandığımız son teknolojiler ile her türlü animasyon ve similasyonu kısa zaman zarflarında gerçekleştirmekteyiz. Gerçek üstü render lar, gerçekçi karakter animasyonları, özel efektler ile en iyi 3d animasyon hizmetini tüm sektörlere sunmaktayız. Firmalara ve markalarına özel, karakter modelleme, 3d maskot tasarımları, 3d karakter modelleme, 3d mimari görselleştirme, endüstriyel animasyon, 3d logo animasyonu, görsel efektler, 3d ürün modelleme ve 3d ürün tanıtımlarında Blue Arc herzaman aranan firma olmuştur. Başta İstanbul olmak üzere, İstanbul 3d modelleme hizmetlerinde en iyi sonuçlar firmamız tarafından elde edilmiştir. İstanbul 3d animasyon ve modelleme ihtiyaçlarında Blue Arc herzaman siz müşterilerimizin birer yan departmanı gibi çalışmış ve sizlere en iyi hizmeti vermişizdir.

3D Animasyon, 3D Modelleme, Web Tasarım, Grafik Tasarım, 3D uygulamalar da herzaman in iyi hizmeti başta istanbul, izmir, ankara ve antalya olmak üzere tüm illerimizdeki firmalara vermişizdir. Eşsiz tasarım anlayışımız herzaman müşterilerimizin rakipleri karşısında bir adım önde durmalarını sağlamış, pretij ve kalitelerini yükseltmiştir.

istanbul 3d animasyon firması olarak tüm reklam tanıtım projelerinde çarpıcı ve farklı 3d animasyon ve 3d modelleme hizmetleri vermekteyiz. En iyi 3d modelleme ler ile, kusurruz bire bir gerçel 3 boyutlu modeller oluşturup onları yine bire bire, son derece gerçekçi render teknikleri ile son hallerini vermekteyiz. 3 boyutlu ürün tanımları için ürünleriniz 3 boyutlu modellenir ver gerçekçi (ultra-realistic) render ları alınarak sunuma hazırlanır. 3d ürün tanıtımları web sitelerinde, tv reklamlarında, sinema ve basılı işler ( katalog, broşür vs...) de kullanılır.

Blue Arc Animasyon Stüdyosu olarak, bilgimiz, birikimimiz ve tecrübemizle web tasarım ve 2D / 3D animasyon taleplerinize yaratıcı ve son teknoloji çözümlerle cevap vermekteyiz. Sunduğumuz ileri düzey reklam tasarım hizmetleri sizleri, rakiplerinizi her zaman bir adım ötesinde tutucaktır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde düşük maliyetlere yüksek kalitede işleri kısa zaman içerisinde elde etmekteyiz. Web tasarım şirketleri arasında farklı ve benzersiz çizgisi ile Blue Arc herzaman kendini göstermiş, ayrıcalığını ve farkını belli etmiştir. Başlıca önem verdiğimiz kriterler; çarpıcı, dinamik, güncellenebilir, olay kullanım, yüksek görsellik, kullanışlı arabirim, elastik yapı, güçlü altyapı, güvenlik, güvenilir veri transveri ve benzersiz tasarım. Yurt dışı projelerimizi yöneten Londra ofisimiz herzaman İstanbul ve İzmir ofislerine bağlı olarak çalışmaktadır. Ve gerektiğinde şubelerimiz birbirlerinine üretim kanadında destek vermektedir. Firmanızın tanıtım ve görsel show'u yanı sıra, ürünlerinizin de tanımları için özel çalışmalar yapmaktayız. 3D, 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımlarımız ile, ürünlerinizi, bire bir gerçekçi görünümlerde web siteniz üzerinde 3 boyutlu olarak tanıtırız. 3D animasyon teknikleri ile ürünlerinizi haraketlendirip ilgi çekici ve tanıtıcı bir şekilde müşterilerinize sunarız. web sitesi oyun yapımında ve advergame uygulamalarında çok iyi olan Blue Arc eski ingiltere tabanlı oyun firmalarına gerek grafik gerek yazılım alanlarından destek vermiştir. Yayılmakta olan internet reklamcılığı ve internet pazarına, sizleri en iyi şekilde hazırlayan Blue Arc Animasyon Stüdyosu tasarım ve yazılım ekibi aynı zamanda web strateji uzmanları ile de pazarlamada sizlerin yön göstericisi olucaktır.

İstanbul tasarım stüdyomuz, izmir tasarım stüdyomuz, londra tasarım stüdyomuz ve ukrayma arge ofisimiz ile dünyanın her bir ülkesinine hizmet vermekteyiz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player