Blue Arc | 3D Animasyon Reklam Yapımı / Görsel Efektler
© 2008-2009 Blue Arc

ANİMASYON REKLAM FİLM İ YAPIMI | ANİMASYON TV REKLAM ÇEKİMLERİ | ÜRÜN TANITIM REKLAM FİLM YAPIMI TASARIMI | 3D, 3 Boyutlu REKLAM | 3D ANIMASYON REKLAM - 3D ÜRÜN MODELLEME vE TANITIM FİLMLERİ - REKLAM TANITIM - ANIME REKLAM - POST PRODUCTION - KURGULAMA | MONTAJ

Blue Arc, reklam çekimi, reklam film yapımı ve tv reklam film çekim, kurgu, montaj, post production hizmet ve servilerinde en iyi sonuçları, en doğru reklam bakış açısı ile bakarak sizlerin tv reklamlarını yaparak, izleyici kitlesini başta görsel yandan etkileyip, konusu ile cezbedip, size yönlendiririz. TV reklam çekimlerinde 3D - 3 boyut animasyon, görsel efektler ve 3d - 3 boyutlu animasyonlar yaparak ve kullanarak reklamları daha ilginç, çapıcı ve etkili yapmaktayız. Blue Arc sizin 3 boyutlu reklam filmerinizi green box, blue box teknolojilerini kullanara, motion capture ve tracking teknikleri ile sizlerin reklamlarınızı, reklam tanıtımlarınızı başarı ile yapar ve 3d animasyon tv reklamlarında en iyi sonucu veren biz Blue Arc ekibi, istanbul firmalarının ürünlerinin reklam filmleri yapar, 3 boyutlu ürünlerinizi modeller ve post production, kurgu ve montajlamalar ile maksimum sonuç, maksimum kalite, maksimum etki, maksimum reklama yapmış olursunuz. Reklam film tasarım firması ajansı olan Blue Arc, işinde en iyi olarak, sizlere benzersiz tv reklam filmleri ve reklam tanıtım filmeri hazırlar ve yapar. En iyi tasarımları reklamları sizler için yaparız. 3 boyut, 3d animasyon, blue-box, gree-box, çekimler ile, 35 mm kameralar ile yada HD video çekimli, reklamları sizelere yaparız. Reklamlarınızda 3d - 3 boyutlu karakter modellemeleri, reklamlarınız için 3d - 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımları, gerçekçi yada cartoon render lar ve post production ile mükemmel tv reklamlarını sizler için yapmaktayız. Görsel efekt firması da olan Blue Arc, son teknolojik, next-gen teknik, tool ve yazılımlar ile herzaman farklı ve çapıcı reklamlar tasarlar reklamlar çeker ve yapar.

Reklam çekimlerini yüksek kalite standarlarında çekip, filtrelemeler ve color correction larını yaptıkyan sonra yayına veririz. istanbul reklam ajansı olarak, her konuda reklam tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aşağıda diger yaptıgımız reklam tanıtım işleri ve servislerini sıralarsak, bunlardan başlıcaları;

3D MODELLEME | 3D ANİMASYON | 3D KARAKTER ANİMASYON | 3D MASKOT | GÖRSEL EFEKTLER | 3D TASARIM | 3D MİMARİ | 3 BOYUT TASARIM | 3D TANITIM

Blue Arc, 3d animasyon ekibimiz ile, web sitelerine, TV reklamlarına, Sinema sektörüne ve Mimari / İnşaat sektörlerine en etkili, en çarpıcı ve benzersiz 2D ve 3D animasyon çözümleri sunmaktayız. Kullandığımız son teknolojiler ile her türlü animasyon ve similasyonu kısa zaman zarflarında gerçekleştirmekteyiz. Gerçek üstü render lar, gerçekçi karakter animasyonları, özel efektler ile en iyi 3d animasyon hizmetini tüm sektörlere sunmaktayız. Firmalara ve markalarına özel, karakter modelleme, 3d maskot tasarımları, 3d karakter modelleme, 3d mimari görselleştirme, endüstriyel animasyon, 3d logo animasyonu, görsel efektler, 3d ürün modelleme ve 3d ürün tanıtımlarında Blue Arc herzaman aranan firma olmuştur. Başta İstanbul olmak üzere, İstanbul 3d modelleme hizmetlerinde en iyi sonuçlar firmamız tarafından elde edilmiştir. İstanbul 3d animasyon ve modelleme ihtiyaçlarında Blue Arc herzaman siz müşterilerimizin birer yan departmanı gibi çalışmış ve sizlere en iyi hizmeti vermişizdir.

3D Animasyon, 3D Modelleme, Web Tasarım, Grafik Tasarım, 3D uygulamalar da herzaman in iyi hizmeti başta istanbul, izmir, ankara ve antalya olmak üzere tüm illerimizdeki firmalara vermişizdir. Eşsiz tasarım anlayışımız herzaman müşterilerimizin rakipleri karşısında bir adım önde durmalarını sağlamış, pretij ve kalitelerini yükseltmiştir.

istanbul 3d animasyon firması olarak tüm reklam tanıtım projelerinde çarpıcı ve farklı 3d animasyon ve 3d modelleme hizmetleri vermekteyiz. En iyi 3d modelleme ler ile, kusurruz bire bir gerçel 3 boyutlu modeller oluşturup onları yine bire bire, son derece gerçekçi render teknikleri ile son hallerini vermekteyiz. 3 boyutlu ürün tanımları için ürünleriniz 3 boyutlu modellenir ver gerçekçi (ultra-realistic) render ları alınarak sunuma hazırlanır. 3d ürün tanıtımları web sitelerinde, tv reklamlarında, sinema ve basılı işler ( katalog, broşür vs...) de kullanılır.

Blue Arc olarak, bilgimiz, birikimimiz ve tecrübemizle web tasarım ve 2D / 3D animasyon taleplerinize yaratıcı ve son teknoloji çözümlerle cevap vermekteyiz. Sunduğumuz ileri düzey reklam tasarım hizmetleri sizleri, rakiplerinizi her zaman bir adım ötesinde tutucaktır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde düşük maliyetlere yüksek kalitede işleri kısa zaman içerisinde elde etmekteyiz. Web tasarım şirketleri arasında farklı ve benzersiz çizgisi ile Blue Arc herzaman kendini göstermiş, ayrıcalığını ve farkını belli etmiştir. Başlıca önem verdiğimiz kriterler; çarpıcı, dinamik, güncellenebilir, olay kullanım, yüksek görsellik, kullanışlı arabirim, elastik yapı, güçlü altyapı, güvenlik, güvenilir veri transveri ve benzersiz tasarım. Yurt dışı projelerimizi yöneten Londra ofisimiz herzaman İstanbul ve İzmir ofislerine bağlı olarak çalışmaktadır. Ve gerektiğinde şubelerimiz birbirlerinine üretim kanadında destek vermektedir. Firmanızın tanıtım ve görsel show'u yanı sıra, ürünlerinizin de tanımları için özel çalışmalar yapmaktayız. 3D, 3 boyutlu ürün modelleme ve tasarımlarımız ile, ürünlerinizi, bire bir gerçekçi görünümlerde web siteniz üzerinde 3 boyutlu olarak tanıtırız. 3D animasyon teknikleri ile ürünlerinizi haraketlendirip ilgi çekici ve tanıtıcı bir şekilde müşterilerinize sunarız. web sitesi oyun yapımında ve advergame uygulamalarında çok iyi olan Blue Arc eski ingiltere tabanlı oyun firmalarına gerek grafik gerek yazılım alanlarından destek vermiştir. Yayılmakta olan internet reklamcılığı ve internet pazarına, sizleri en iyi şekilde hazırlayan Blue Arc tasarım ve yazılım ekibi aynı zamanda web strateji uzmanları ile de pazarlamada sizlerin yön göstericisi olucaktır.

İstanbul tasarım stüdyomuz, izmir tasarım stüdyomuz, londra tasarım stüdyomuz ve ukrayma arge ofisimiz ile dünyanın her bir ülkesinine hizmet vermekteyiz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player