Blue Arc | RenderFarm
© 2008-2009 Blue Arc

BLUE ARC |3D RENDER HİZMETLERİ | RENDER FARM | İSTANBUL RENDER FARM HİZMETLERİ | 3D RENDER FARM

Blue Arc, 3d animasyon stüdyosu müşterilerinin tüm 2D ve 3D render ihityaçlarına profesyonel ve en son teknolojiler ile cevap vermektedir. Render Farm / Renderfarm hizmet ve servisleri sayesinde kısa zamanda komplike 3D sahne ve animasyon renderlarını alabilmekteyiz. Maya Mental Ray, XSI Mental Ray ,3D Max VRAY, 3D MAX Mental Ray renderfarm çözümlerini sunmaktayız. Renderfarm larımız XEON Quadcore grafik workstation lardan oluşmaktadır. Render lar, başlatılmadan uzman ekibimiz tarafından tekrardan optimize edilmektedir. Render farm / RenderFarm larımız cross-link ADVC teknikleri ile multiplatform tabablı çalışmaktadır. Tüm render lar istenildiği ebatlarda ve istenilen formatlarda kusursuz olarak alınıp sizlkere teslim edilmektedir. Animasyon render larındaki, gölge ve ışık hataları tekrardan optimize edilerek, hatasız sonuçları elde etmekteyiz. İstanbul Render Farm hizmetinde en iyi teknolojilere sahip BLUE ARC 3D Animasyon stüdyosu hertürlü teknik desteğide sizlere sunmaktadır.

3D Mimari görselleştirme sunum 3D renderlarını, hızlı ve optimize renderfarm / Render Farm larımız ile kısa zaman çok alabilmekteyiz. komplike 3D sahne renderları ve animasyonları istenilen ebatlar da ve formatlar da alınmaktadır. Yakında hizmete giricek online render-farm hizmetimiz ile internet üzerinde sizlere sunulacak özel üye paneli ile render a giricek 3D sahnelerinizi yükleyebilecek ve Blue Arc Render Farm larında renderlarını alabileceksiniz. Özel gelişmiş panel sayesinde, istenilen yazılım ( Maya, 3DS Max, XSI, Lightwave ) ve render-motoru ( Mental Ray, VRAY, FRAY Render, Maxwell Render Farm lar ) ile istenilen son ayarlarınızı parametre olarak online sisteme girip render hizmetini başlatabilirsiniz. İstanbul 3D Animasyon stüdyosu Blue Arc, İstanbul un yanısıra, İzmir Render farm hizmetleri, Ankara Render farm hizmetlerinide o illkerdeki BLUE ARC stüdyoları ile render networking yapmaktadır.

Kullandığımız Render Motorları, Mental Ray, VRay, Fray Render, Pixar RenderMan. Özel XEON tabanlı graphic-workstation render-farm larımız ile kısa sürede karmaşık sahne yapılarını ve hi-res karakter animasyonlarını yüksek yüksek kalitede render alabilmekteyiz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player